Önemsiyoruz Sosyal Girişimi | Hizmetlerimiz
Tasarım iletişimi ve tasarım yazarlığı üzerine uzmanlaşmış olmamla beraber sosyal proje yönetimi ve sergi yönetimi konusunda hizmet vermekteyim.
tasarım, tasarım iletişimi, tasarım yazarlığı, yazar, editör, içerik yönetimi, blog yönetimi, sergi yönetimi, tasarım sergisi, içerik danışmanlığı, iletişim, sosyal proje yönetimi, tasarım yazarı
1212
page-template-default,page,page-id-1212,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

Sosyal Fayda için Tasarım Danışmanlığı

 


Kamu, özel sektör, STK, sosyal girişimler ve bireylere sosyal fayda odaklı projelerinde tasarım danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Kurumun hedeflediği faydalanıcı ve yaratmak istediği sosyal etki doğrultusunda ürün geliştiriyoruz.

 

 

Bize Yazın

STK’lara Yönelik Ürün Tasarımı

 


Sivil toplum kuruluşlarının kaynak geliştirme ve iletişim çalışmaları dahilindeki ihtiyaçlarını tespit ediyor ve buna yönelik ürün tasarlıyoruz. Destek sertifikası, teşekkür kartı, nikah ve özel gün davetiyesi, defter, takvim, kitap ayracı gibi ürünleri kurum için özelleştiriyoruz. Sosyal etki yaratmayı hedeflediğimiz bu yolda iyi olan için çalışan tüm kurum, kuruluş ve organizasyonlar ile birlikte üreterek güçleneceğimize inanıyoruz.

 

 

Bize Yazın

Proje Tasarımı Ve Yönetimi

 


Kurum, kuruluş veya organizasyonlar tarafından sosyal, kültürel, ekonomik ve çevresel konulara yönelik yürütülen sosyal projeler, toplumsal ihtiyaçlara ve toplumsal yapıya uygunluklarının yanı sıra ilgili kurumun da ilke ve değerleri ile uyumlu olmalıdır. Bu doğrultuda özellikle çocuk ve ebeveyn odağında çalışmalar yürüten kurum, girişim ve sivil toplum örgütlerinin sosyal projelerine stratejik danışmanlık ve içerik geliştirme hizmeti sunuyoruz. Sosyal değer yaratma hedefinde kurumlara paydaş olmayı hedefleyerek proje fikirlerinin geliştirilmesi, proje yönetimi, eğitim programı geliştirme ve uygulama, eğitim materyali tasarlama, görsel kaynaklara içerik geliştirme alanlarında destek oluyoruz.

Bize Yazın

Görselleştirme Danışmanlığı

 


İhtiyaca yönelik görselleştirme danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Bu hizmet; sosyal medya hesaplarına yönelik dijital içerikler veya etkinliklere yönelik afiş, roll up veya benzer materyallere yönelik basılı içerikler olabildiği gibi tema, kavram veya bir hikaye içeriğinin illüstrasyonlara dönüştürülmesi de olabiliyor.

Bize Yazın